BOTOKS UYGULAMALARI

Yüz ve Cilt Botoksu

Yüz ve Cilt Botoksu

Botoks ile cilt gençleştirme enjeksiyonları hastalara daha genç bir görünüm kazandırmak için...

botoksUygulamaları

Aşırı Terleme Tedavisi

Aşırı terleme pek çok kişinin özel ve iş hayatını olumsuz yönde etkileyen tıbbi ve sosyal bir problemdir..

Diş Gıcırdatma botoks

Diş Gıcırdatma Tedavisi

Günümüzde Diş Sıkma (Gıcırdatma) sorununun tedavisi Çene Botoksu ile mümkün olmaktadır.

baby botoks

Baby Botoks

Baby botoks aslında adı gibi bebeksi dokunuşlu bir botoks uygulama çeşididir. İşlem oyuncu botoksu...

baby botoks

Migren Botoksu

Migren botoks tedavisi ile kronik baş ağrılarının büyük bir bölümünde azalma sağlanır....

kıbrıs gummy botoks

Gummy Smile Botoks

Gummy smile Botoks ile daha güzel ve çekici bir gülüşe sahip olacaksınız...

Kıbrıs’ın En İyi Saç Ekimi Merkezi

CyprusMedi Saç Ekimi Merkezi, mükemmel fiziki şartları, üstün teknoloji, en yeni saç ekimi teknikleri ve tecrübeli ekibi ile saç dökülmesi tedavisinde Kıbrıs’ta hizmet vermektedir.

Merkezimizde saç ekiminin yanı sıra sakal, bıyık ve kaş ekimi alanlarında hizmet verilmektedir.

Günümüz teknolojisiyle birleşen saç ekimi, saçı dökülen kişilere artık kolay ve pratik çözümler sunabiliyor. Saçları dökülen kişiler saç ekimiyle hayallerindeki sağlıklı, gür ve hacimli saçlara kısa sürede kavuşuyor. Siz de bu kişilerden biri olabilirsiniz.

DOLGU UYGULAMALARI

Alın Dolgusu

ALIN DOLGUSU

Yaşlanma ile birlikte cildimizde de bazı değişiklikler meydana gelir. Özelliklede yüz bölgesinde cilt elastikiyetini kaybeder...

Boyun Dolgusu

BOYUN DOLGUSU

Yıllar ilerledikçe, boyun en ince deriye sahip bölgelerden olması nedeniyle erken deforme olmakta, çökmeler ve kırışıklıklar oluşmaya başlamaktadır.

BURUN DOLGUSU

BURUN DOLGUSU

Ameliyatsız burun estetiği olarak da bilinen bu yöntem, cerrahi müdahale uygulamadan burunda şekli değişikliği sağlar...

ÇENE DOLGUSU

ÇENE DOLGUSU

Yüz hatlarını daha orantılı gösteren ve kişiye daha çekici bir ifade kazandıran jawline çene dolgusu son yılların en trend ve en popüler..

DUDAK DOLGUSU

DUDAK DOLGUSU

Özellikle kadınlar arasında dudakların ve elmacık kemiklerinin daha dolgun ya da belirgin olması oldukça popüler olmuştur...

KAŞ DOLGUSU

KAŞ DOLGUSU

Kaş dolgusu, zamanın etkilerine bağlı olarak konumunda ve formunda değişiklik gösteren kaşların, yeniden form kazanması için uygulanır.

GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU

GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU

Göz çevresi ve özellikle gözaltı bölgesi son derece ince ve hassas bir yapıya sahiptir. Otuzlu yaşlardan sonra kadın ve erkeklerin...

YANAK DOLGUSU

YANAK DOLGUSU

Yüz bölgesinde yanakların dolgun olması, daha estetik ve daha çekici bir görünüm sağlar. Zayıf ve çökük yanakların ise kişiyi...

Kıbrıs’ın En İyi Saç Ekimi Merkezi

CyprusMedi Saç Ekimi Merkezi, mükemmel fiziki şartları, üstün teknolojisi, en yeni saç ekimi teknikleri ve tecrübeli ekibi ile saç dökülmesi tedavisinde Kıbrıs’ta hizmet vermektedir.

Merkezimizde saç ekiminin yanı sıra sakal, bıyık ve kaş ekimi alanlarında hizmet verilmektedir.

Günümüz teknolojisiyle birleşen saç ekimi, saçı dökülen kişilere artık kolay ve pratik çözümler sunabiliyor. Saçları dökülen kişiler saç ekimiyle hayallerindeki sağlıklı, gür ve hacimli saçlara kısa sürede kavuşuyor. Siz de bu kişilerden biri olabilirsiniz.

 

FUE SAÇ EKİMİ

FUE SAÇ EKİMİ

SAFİR SAÇ EKİMİ

SAFİR SAÇ EKİMİ

DHI SAÇ EKİMİ

DHI SAÇ EKİMİ

SAKAL / BIYIK EKİMİ

SAKAL / BIYIK EKİMİ

KAŞ EKİMİ

KAŞ EKİMİ

KADIN SAÇ EKİMİ

KADIN SAÇ EKİMİ

PRP SAÇ TEDAVİSİ

PRP SAÇ TEDAVİSİ

PRP SAÇ TEDAVİSİ

SAÇ MEZOTERAPİSİ

Saç Ekimi Hakkında
Sıkça Sorulan Sorular

Saç ekimiyle ilgili hastalarımızdan aldığımız sıkça sorulan sorular genellikle aşağıdaki şekildedir; sorulara karşı kısa yanıtlar verilmiştir. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçmelisiniz.

Saç ekimi acılı bir işlem değildir. Lokal anestezi yapılırken hafif bir yanma hissedilir. Daha sonra operasyon süresince hasta hiçbir acı veya ağrı hissetmez.

Saç ekim işlemi, ekilecek alanın büyüklüğüne bağlı olarak yaklaşık 4-8 saat sürmektedir. Önce kıl kökleri alınır. Arada mola verilerek hasta dinlendirilir. Sonrasında ekim işlemi yapılır. İşlem sonrasında hastaya pansumanları yapılarak operasyon tamamlanır.

Saç ekimi için en uygun verici alan yine saçlı deridir. Başımızın arka kısmında yer alan kıl kökleri doğduğumuz andan itibaren mevcuttur ve yaşamımızın sonuna kadar canlı kalırlar. Bu dökülmeyen kıl köklerinin bir kısmı alınarak dökülen saçlı deri alanlarına nakledilerek saç ekimi yapılır. Bazı kişilerde sakaldan, ön gövdeden veya vücudun farklı alanlarından kıl kökü alınabilmektedir ancak bunların tutma oranı saçtan alınanlara göre daha düşüktür.

Ekim yapılan saçların %97 si çıkar. Ekim sonrası % 3lik kayıp normaldir.

Ekilen saçlar genetik olarak dökülmemeye kodlanmış saçlardan alındığı için, yeni yerlerinde de aynı şekilde yani ÖMÜR BOYU dökülmeden kalmaktadır.

İşlemin tamamı mikro düzeyde ince çalışmalar ile gerçekleştirildiğinden kliniğimizde yapılan saç ekimi işlemlerinde herhangi bir iz kalmaz.

Ekimden hemen sonra 15 gün içinde ilk ekilen saçların büyüdüğü fark edilecektir. Bu durum bir süre daha devam eder ve 3-4 hafta sonra ekilen saçlar dökülür. Dökülmenin ardından 3. ayda yeniden çıkmaya başlar ve bunlar artık kalıcı saçlardır. Saç ekimi yapıldıktan sonra saçların tam olarak çıkması yaklaşık 1 yıl sürebilmektedir. Kişinin saç ekiminden sonra beslenmesi ve özellikle psikolojik durumu saçların çıkması açısından çok önemlidir.

Daha önce saç ekimi yapılan kişilerde tekrar ekim yapılabilir ancak bunun için yeterli donör alanın olup olmadığı değerlendirmemiz gereklidir.

İşlemden hemen sonra donör alanınızda veya ekim bölgenizde ağrı, kaşınma ve karıncalanma gibi şikâyetleriniz olabilir. Bu şikâyetler normaldir ve 1 günden fazla sürmez. Saç ekimi işlemi sonrası size verilecek ilaçlar ile bu sorunlar ortadan kalkacaktır.

Yeni ekilen saçlarınızın bir kısmı 2-3 hafta içinde dökülmeye başlayabilir. Endişelenmeyin, bu saç köklerinizin kan dolaşımının işlem sırasında kesintiye uğramasının sonucudur ve kaçınılmazdır. Bu dökülmeyi takiben yaklaşık 3 ay içerisinde yeni saçlarınız çıkacak ve ayda 0,8  -  1,5 cm’ lik büyüme hızına kısa sürede ulaşacaklardır.

Saç ekimi yapılamayacak kişileri şöyle sıralayabiliriz;

  • 18 yaş altı bireyler,
  • Şeker hastaları,
  • Tansiyon hastaları,
  • Ense bölgesinde doku alınacak saçlı bölgenin çok az, seyrek veya hiç kalmayan kişiler.

Dünya’da en yaygın fiyatlandırma şekli olan greft başına fiyat verme işlemi merkezimizde kullanılmamaktadır. Merkezimizde saç ekimi fiyatları operasyon başı paket fiyatlar şeklinde sunulmaktadır. Fiyatlar paketin detayına göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için bizi aramaktan çekinmeyin.

Yurtdışından Gelen Hastalarımız İçin Ayrıcalıklı Hizmetlerimiz

SİZ YOLU DERT ETMEYİN BİZ HERŞEYİ PLANLADIK!

 

Havalimanı Transferi

havalimani transfer

Havalimanından karşılama ve gerekli ara transferler VIP araçlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Otel Rezervasyonu

otel rezervasyon

Yurtdışından Kıbrıs’a gelen hastalarımızın konforu için anlaşmalı en iyi otellerimizde konaklatıyoruz.

 

Uçuş Planlaması

ucak rezervasyon

Uçuş planınız size uygun gün ve saatlerde sekterimiz tarafından organize edilmektedir.

Tercümanlık Hizmeti

ucak rezervasyon

Hastalarımızı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda gerek gezmeleri için gerekse operasyon sürecinde kendilerini iyi ifade edebilmeleri için her dilde tercümanımız mevcuttur.

Bize Ulaşın

CYPRUS MEDICAL AESTHETIC & HAIR CLINIC

Mustafa Kemal Bulvarı. New Life Apt. (Yaşam Hastanesi Yanı) Kat:2, 01960 Gazimağusa - Kıbrıs

+90 (392) 365 55 56

+90 (533) 831 10 30

Email: info@cyprusmedi.com

Yol Tarifi

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 09:00 - 19:30

Cumartesi: 09:00 - 19:30

Pazar: Kapalı

Bizi Takip edin

Facebook

Instagram