TEKNOLOJİK UYGULAMALAR

Visia Cilt Analizi

Visia ® Cilt Analizi

Cilt problemlerini ortaya çıkarmada etkin uygulama sunan visia cilt analizi uygulaması, ileri seviye cilt analiz imkânı sunmaktadır....

endymed altın igne

Altın İğne (Endymed)

ENDYMED'i dünyanın en popüler cilt gençleştirme cihazı yapan özelliği diğer yüz germe tedavilerine göre daha az..

bbl forever young

BBL Forever Young

Daha pürüzsüz, daha gergin ve daha parlak bir cilde kavuşurken yaşlanma sürecine genetik anlamda da müdahale...

Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial FDA onaylı, yaşlanma karşıtı bakım ve cilt gençleştirme tedavilerinden biridir. Cilt yenileme ve koruması...

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, en genel anlamıyla istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesidir. Bu yöntemde, özel bir lazer cihazı..

Diş Gıcırdatma botoks

Tanita BC 418

Dünyada birçok ilki gerçekleştiren lider ölçüm ve analiz cihazı tanita ile kendinizi tanıyacak, vücudunuzu anlayacak ve daha...

BOTOKS UYGULAMALARI

Yüz ve Cilt Botoksu

Yüz ve Cilt Botoksu

Botoks ile cilt gençleştirme enjeksiyonları hastalara daha genç bir görünüm kazandırmak için...

botoksUygulamaları

Aşırı Terleme Tedavisi

Aşırı terleme pek çok kişinin özel ve iş hayatını olumsuz yönde etkileyen tıbbi ve sosyal bir problemdir..

Diş Gıcırdatma botoks

Diş Gıcırdatma Tedavisi

Günümüzde Diş Sıkma (Gıcırdatma) sorununun tedavisi Çene Botoksu ile mümkün olmaktadır.

baby botoks

Baby Botoks

Baby botoks aslında adı gibi bebeksi dokunuşlu bir botoks uygulama çeşididir. İşlem oyuncu botoksu...

baby botoks

Migren Botoksu

Migren botoks tedavisi ile kronik baş ağrılarının büyük bir bölümünde azalma sağlanır....

kıbrıs gummy botoks

Gummy Smile Botoks

Gummy smile Botoks ile daha güzel ve çekici bir gülüşe sahip olacaksınız...

BBL Forever Young__Ömür Boyu Gençlik__

Daha pürüzsüz, daha gergin ve daha parlak bir cilde kavuşurken yaşlanma sürecine genetik anlamda da müdahale etmenin mümkün olduğunu söylesek… FDA onaylı yeni nesil bir ışık terapisi olan BBL Forever Young ile gençliğinizin kontrolü kaderin değil artık sizin elinizde!

Yaşlanma sürecini nasıl kontrol altına alabiliriz? Bu güne kadar, nasıl beslendiğiniz, sigara - alkol kullanımınız, stres ve egzersiz geçmişiniz müdahale edilebilir değişkenledir fakat genetik yapınıza müdahale edilemezdi. Üstün ışık teknolojisine sahip BBL Forever Young cihazı yaşlanmanın genetik boyutuna müdahale etmeyi başardı.

Forever Young BBL ile tedavi edilen ciltte yaklaşık 1000 RNA yenilenerek, genç ciltlerin gen profiline ulaşılmıştır. RNA yenilenmesi; kırışıklıkların ve lekelerin azalması, belirginleşen kılcal damarların tedavisi, cildin daha gençleşmesi ve sıkılaşması anlamına gelir.

Amerika’da ve Avrupa’da yıllardır kullanılan yöntem, tamamlayıcı uygulamalarla birlikte yepyeni bir anti aging yöntemi olarak CyprusMedi Klinikte sizlerle buluştu.

BBL Forever Young Nedir?

bbl forever young

BBL Forever Young insanların cildinde yaşlanma veya farklı nedenlerle ortaya çıkan estetiksel problemlerin BBL (Broad Band Light) Lazer kullanılarak giderildiği güvenli, konforlu ve etkili  bir estetik tedavi yöntemidir.

Tedavi sırasında hedef doku, çevreleyen dokuya zarar vermeden emilen ısı enerjisine cevap verir. Gözle görünür yaşlanma belirtilerinin görünümlerini değiştirdiği gözlenen tek cihaz olma özelliği taşıyan BBL lazer, bu özelliği ile Ömür Boyu Gençlik olarak adlandırılmıştır.

Broad Band teknolojisi ışığın canlılar üzerindeki etkilerinden yola çıkarak ışığı filtreleyerek güçlendiren bir flash lamb teknolojisidir. Stanford Üniversitesinde yapılan araştırmalar sonucunda, BBL teknolojisinin cildin genetik materyalini gençleştirdiği kanıtlanmıştır.

BBL, sadece belirli bir cilt probleminde sabit kalmaz. 400 – 1200 nanometreler arasında farklı filtreler kullanarak cildin her katmanında tedavi seçenekleri sunar. Tedavi kişiye özel planlanır. Aynı seansta kişinin hem lekelerine, hem kılcal damarlarına, hem de elastikiyet kaybının olduğu bölgeleri tedavi etme olanağı sağlar. Kişinin cilt tipine ve tedavi edilecek cilt problemlerine göre kullanılacak dalga boyu belirlenir.

Işığın yararlı kısımlarının alınıp zararlı kısımlarının filtrelenmesi ile Amerikalı Bilim Adamları tarafından geliştirilen bu yöntem DNA yapısını belirgin düzeyde iyileştirip kolajen üretiminde etki gösteren RNA yapısını etkiler. Yaşımız ilerledikçe azalan ve cildin yaşlanmasına sebep olan kolajen üretimini arttırır. Yapılan genetik araştırmaların sonucunda klinik sonuçların 1000 in üzerinde genin yenilendiği tespit edilmiştir.

BBL Yaşlanmayı durduran FDA onaylı bir tedavi tekniğidir.

ANESTEZİ
ANESTEZİ Yok
OPERASYON SÜRESİ
OPERASYON SÜRESİ 1-1.5 saat
İYİLEŞME SÜRESİ
İYİLEŞME SÜRESİ Yok
NET SONUÇ
NET SONUÇ 2-3 hafta
TEKRAR SÜRESİ
TEKRAR SÜRESİ 4-6 seans
UYARI
UYARI Güneş koruması gerekli
AĞRI
AĞRI Yok
NOT
NOT Devamlılık çok önemli

BBL Forever Young Cildin Yaşlanmasını Durdurabilir mi?

BBL Forever Young tedavisi ile arzu ettiği sonuçları elde eden kişiler yılda en az 1 kez olmak üzere aksatmadan bu uygulamayı devam ettirmesi halinde cildin yaşlanmasını net bir şekilde durdurabilirler. Bu durum klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.

10 yıllık bir süreçte düzenli olarak BBL Forever Young tedavisi görmüş hastalarda 8 ila 15 yaş arası olduğu yaştan daha genç görünme, sağlıklı bir cilde sahip olma durumu gözlenmiştir. Bu 10 yıllık inceleme sonucunda nerdeyse tedaviye başlanan halinden bile daha genç görünen kişiler olmuştur.

BBL Forever Young Tedavisinden Kimler Faydalanabilir?

 • Güneş ve yaşlılık lekeleri gibi pigmentasyon sorunu olanlar
 • Cildindeki elastikiyet kaybından şikâyetçi olanlar
 • İnce çizgiler ve kırışıklıklara karşı etkili bir tedavi arayanlar
 • Daha canlı, daha parlak bir cilt isteyenler
 • Ciltlerinde kılcal damar problemi olanlar
 • Gençliklerini uzun süre korumak isteyenler
 • Daha genç görünümlü, pürüzsüz bir vücut isteyenler
 • Cilt tonunu eşitlemek isteyenler
 • Aktif akne şikâyeti olanlar

BBL Uygulaması Kimlere Uygulanmaz?

Güvenilir ve konforlu bir uygulama olmakla birlikte bazı hasta gruplarına tıbbi nedenlerden dolayı BBL Forever Young işlemini uygulamıyoruz.

 • Güneş ya da solaryum aracılığı ile bronzlaşmış cilde sahip kişiler için bu tedavi uygun değildir.
 • Kişinin yüzünde veya vücudunda açık, iltihaplı yara söz konusuysa uygulama yapılmaz.
 • Hamileler ve Emziren bayanlara uygulanmaz.
 • Kan sulandırıcı ilaçlar kullanılıyorsa uygulama yapılamaz. 

BBL Forever Young Vücutta Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

BBL tedavisi, yüz, boyun, dekolte ve ellerdeki yaşlanma belirtilerini geri çevirmek için yüz güldüren etkili bir tedavidir. Vücutta karın, kollar ve sırt gibi yaşlanma belirtilerinin görüldüğü her bölgeye uygulanabilir.

BBL Forever Young Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Cildinde estetiksel kaygılara ve rahatsızlıklara neden olan durumlardan dolayı kliniğimize gelen kişiler öncelikle doktorumuz tarafından muayene edilerek yaşanan sorunlar net olarak tespit edilir. Kişiye özel ayarlarla uygulanan BBL Forever Young tedavisinin nasıl uygulanması gerektiğine karar verilerek tedavi planı oluşturulur.

BBL Forever Young tedavisine başlamadan önce işlem yapılacak bölgeler anti septik solüsyon ile temizlenir. Gözleriniz emniyet kalkanları ya da gözlükler ile koruma altına alınır. Ortalama 30 dakika süren tedavi esnasında BBL Lazer ışınının deriye daha fazla etki etmesi için ultrason jeli kullanılır. Kişinin yaşadığı cilt sorununa ve cilt yapısına özel olarak seçilen filtreler ile uygulanan BBL Lazer tüm sorunlu bölgede uygun süre gezdirilir.

BBL Uygulaması Ağrılı Bir Uygulama Mıdır?

BBL teknolojisinin soğutucu aplikatörü sayesinde yüksek enerji seviyelerinde çalışma yapılmış olsa da işlem neredeyse ağrısız ve acısızdır. Fakat ısınma hissi olabilir.

BBL Tedavisinden Sonraki İyileşme Süreci Ne Kadardır?

Tedavinin hemen ardından doktorumuzun tedavi planını izlemek çok önemlidir. Uygulamadan hemen sonra ciltte hafif kızarıklık olması normaldir ve bu durum bir kaç saat içerisinde iyileşir. İşlemi takip eden 7-10 gün içinde ciltteki lekeler ve çiller bir süreliğine daha koyu görünebilir. Bu lekeler nihayetinde doku gibi bir kabuk oluşturarak dökülecek ve daha sonra koyu lekeler kaybolacak veya belirgin bir şekilde soluklaşacaktır.

Terapi sonrası dönemde güneş ışınlarına karşı duyarlı olursunuz, bu nedenle tamamen iyileşene kadar doğrudan güneş ışınlarından kaçınmanız gerekir. Dışarıdayken cildinizi tamamen örtmeli ve çok iyi bir güneş kremi kullanmalısınız.

İşlemden sonra istirahat etmeniz gerekmez. Uygulama sonrasında kişi günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilir.

İşlem Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Tedavi edilecek hastanın cilt problemlerine ve ihtiyaçlarına göre seans sayısı ve süresi değişmektedir. Ortalama 1 ay arayla 3 ila 6 seans arasında uygulama yeterlidir. Seanslar 15 – 60 dakika aralığında ve uygulanan tedavinin şekline göre farklılık göstermektedir. Sizin için belirlenen tedavi kürü tamamlandıktan 1 sene sonra bir kür daha yaptırmanız tedavinin olumlu etkilerinin devam etmesi için tavsiye edilmektedir. Yani diyelim ki 4 seans yani bir kür BBL yaptırdınız. Zaten seans aralığı bir ay olduğundan kürün tamamlanması 4 ay sürüyor. 8 ay mola verdikten sonra isterseniz bir kür daha yaptırabiliyorsunuz.

Ayrıca doktorunuz gerekli olduğu durumlarda, sonuçlarınızı optimize etmek için tedavinizi diğer popüler estetik uygulamalarla da birleştirebilir.

BBL Yaz Aylarında da Yapılabilir Mi?

BBL tedavisi dört mevsim uygulana bilse de güneşin güçlü olduğu yaz döneminde güneş koruyucu kullanmak şartı ile uygulanabilir. Leke tedavileri yaz aylarında önerilmez.

Tedavi İçin Herhangi Bir Yaş Sınırı Var Mıdır?

Tedavi için yaş sınırı yoktur. BBL Forever Young, standart bir güzellik bakımı değildir. Bu anti-aging uygulama herkesin kendi cildinde yapabileceği en iyi yatırımdır. Neredeyse tüm cilt tiplerinde hem erkek hem de kadınlar için uygulanabilir.

BBL Leke Tedavisi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 • İlk 24 saat belirli aralıklarla buz kompres uygulayarak bölgeyi rahatlatın.
 • İlk gün bölgeye su temas ettirmeyin, duş almayın.
 • Cildi agresif bir şekilde ovmayın, masaj yapmayın ve darbelerden korunun.
 • Sonraki süreçte doktorunuz tarafından belirlenen müddetçe bölgeyi soğuk ve sıcak sudan koruyun, ılık su ile cildinizi arındırın.
 • Erkekler için yüz bölgesine yapılan uygulamalarda ilk hafta tıraş olunmaması gerekir.
 • Doktorunuz tarafından belirlenen süreçte makyaj yapılmamalı; sivilce kremleri, kokulu losyonlar ya da sabunlar cilde temas ettirmeyin.
 • Aşırı terlemeye neden olacak aktivitelerden uzak durun.
 • Sauna, hamam gibi aşırı sıcak ortamlardan uzak durun, havuz gibi enfeksiyona açık alanlara gitmeyin.
 • Uygulama sonrası ilk hafta cildinize güneş ışınlarının direkt temas etmesine engel olun.

Kıbrıs BBL Forever Young Fiyatı Nedir?

BBL Forever Young bünyesinde birden fazla tedavi seçeneğini barındıran bir uygulamadır. Cilt lekelerinden, kızarıklıklara ince çizgilerden cilt gençleştirme programlarına kadar pek çok farklı tedavi seçeneği sunmaktadır. Terapinin yüz ve vücut için fiyatlandırması farklıdır. Dolayısıyla söz konusu BBL olduğunda standart bir uygulama ve fiyatından bahsetmek mümkün değildir.

Doktorumuz ile ücretsiz ön görüşme seansınız sonrasında size özel belirlenen terapi protokolüne göre ekibimiz fiyatı sizinle paylaşacaktır.

Uygulamalarımızla ilgili detaylı bilgi ve randevu için CyprusMedi kliniğimizin telefon numaralarından +90 392 365 55 56 veya 0 (533) 831 10 30 ya da sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İnnea Aqua Gençlik Aşısı

inneaİnnea Aqua Gençlik Aşısı Nedir?

Cilde doğal yollarla yüksek nemlendirme, elastikiyet ve lifting sağlama amacıyla tercih edilen bir mucizevi bir yöntemdir. İşlem sonrasında etki hemen görülür. Biyolojik lifting, innea aqua ve gençlik aşısı olarak da bilinmektedir. Cildine dolgu yaptırmak istemeyen doğal bir görüntüye sahip olmak isteyen kişilerin tercih ettiği güvenilir bir uygulamadır. Kişi yapay bir görünüm elde etmeden cildini bu uygulama sayesinde yenileyebilir ve onarabilir.

İnnea Aqua’nın İçeriğide Neler Var?

İçeriğinde bulunan serbest ve çapraz Hyaluronik asit ve Trehaloz sayesinde kollajen sentezini uyarmada dünyada ilk ve tek biolojik lifting özelliği sağlayan üründür. Yaşlanmaya bağlı pek çok cilt probleminde tercih edilir. Trehalozun nem tutma özelliği sayesinde  hastanın cildinde nemlenmeye sebep olur. Bu sayede cilt hep canlı kalır.

Biyolojik Lifting aşısı hangi durumlarda uygulanır?

 • Elastikiyetini kaybetmiş, sarkık ciltler,
 • Yaşlanmaya bağlı olarak etkisi azalan mimikler,
 • Kırışık ve sarkık boyun ve dekolte,
 • Dudak kenarı çizgileri,
 • Yanak boşlukları,
 • Cilt kuruluğu
 • El üzerindeki çizgiler ve kırışıklar gibi alanlarda da Biyolojik lifting aşısı tercih edilir.

İnnea Aqua Ne İşe Yarar?

İnnea Aqua Gençlik Aşısı, tek bir uygulamada cilde pek çok avantajı bir arada sunan devrim niteliğinde bir yaşlanma karşıtı tedavidir. Sıkılaşma, nem dengesinin korunması, gergin bir görünüm gibi cildin birçok ihtiyacını ortalama 30 dakikalık bir seansla karşılayan etkin biolifting aşısıdır.

İnnea Aqua uygulaması iyileşme süresi gerektirmeyen pratik ve konforlu bir uygulamadır.

İnnea Aqua Nasıl Uygulanır?

Biyolojik lifting uygulama prosedürü yaklaşık 30 dk dır. Öncelikle cilt temizlenir ve lokal aneztezi kremi ile uygulama yapılacak alan uyuşturulur. 15 dk dinlendirildikten sonra işleme başlanır. Yüzde 12 nokta belirlenir. 6 nokta sağ yüz 6 nokta sol yüz olmak üzere belirlenen noktalara özel olarak hazırlanmış enjektörle belirlenmiş dozda uygulama yapılmaya başlanır. İşlem sırasında sonuç hızlı bir şekilde görülmeye başlar.

İnnea Aqua Hangi Bölgelere Uygulanır?

 • Yüz bölgesinde 6 + 6 nokta şeklinde uygulama yapılmaktadır.
 • Boyun bölgesinde papül papül uygulama yapılır.
 • Dekolte bölgesinde yine boyun bölgesinde olduğu gibi papul papül çalışılır.
 • El üstüne de rahatlıkla uygulama yapılır. 

İnnea Aqua Ne Zaman Etki Eder?

Uygulama işlem sırasında etki etmeye başlar. Ortalama 2 hafta sonra uygulanacak 2. seans sonrası etkisi artarak 1 yıla kadar devam eder. 

İnnea Aqua Kalıcılığı Ne Kadardır?

İnnea Aqua uygulaması 2 hafta arayla 2 seans şeklinde uygulanır. Bazı istisnai durumlarda doktorunuz tedavi protokolünü değiştirebilir.

Net bir sonuç görmek ve bunu kalıcı hale getirmek amacıyla mutlaka 2 seans uygulamayı yaptırmanızı uygun görmekteyiz. Daha fazla yapılmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Yılda 1 defa mevcut durumu iyileştirmek ve korumak amacıyla yapılabilir.

İnnea Aquanın Yan Etkisi Var mı?

Tedavi güvenli ve etkilidir. Herhangi bir ciddi yan etki yaşanmaz. Yaş veya cilt tipine bakılmaksızın her yaş insan için uygundur. Bazı insanlar tedaviden hemen sonra hafif kızarıklık veya şişlik yaşayabilir, ancak bu yan etkiler hızla düzelir.

Hamilelik, Emzirme sürecinde veya belirli cilt rahatsızlıkları olan kişiler için önerilmez.

İnnea Aqua yaptırmak İçin İdeal Bir Zaman Var Mı?

Her dönem güvenle yapılabilir.

Kıbrıs İnnea Aqua Fiyatları Nedir?

Kıbrıs İnnea Aqua fiyatı cilt problemlerine göre ve seanslarına göre değişim göstermektedir. Fiyat, cilt sorununuzun seviyesine ve beraberinde yapılacak diğer işlemlere göre değişebilir. Kliniğimizi arayarak fiyat bilgisi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

GLUTATYON SERUM__Bağışıklık Güçlendirici__

glutatyonGlutatyon Nedir?

Güçlü antioksidan etkisine sahip olan glutatyon; gençlik iksiri olarak bilinir. Sağlığı en iyi şekilde koruyan ve güvence altına alan etkili bir yöntemdir. Pek çok hastalığın giderilmesini ve hafiflemesini sağlar. Hastanın damar yolundan verilen ilaç kısa süre içinde etkisini gösterir.

Glutatyon, doku yapımı, onarımı, vücutta ihtiyaç duyulan kimyasalların ve proteinlerin yapılması ve bağışıklık sistemin düzenli çalışması dâhil olmak üzere vücutta birçok hayatı süreçte yer alır. Vücudumuzdaki zararlı kimyasal ve ağır metaller gibi toksik maddelerle savaşan glutatyon ayrıca hücrelerimizin enerji santralleri olan mitokondrilerin sağlıklı bir şekilde çalışması için de çok gereklidir. Tüm bu özellikler bir yana glutatyon asıl gücünü vücuttaki antioksidanları aktif hale getirmesinden alıyor. Metabolizmamızdaki toksik, kanserojen maddeleri hücrelerimize ve DNA'mıza zarar vermeden ortadan kaldırıp sağlıklı hücrelere dönüştürerek vücudumuzu başta kanser olmak üzere pek çok hastalıktan korur.

Glutatyon Eksikliği Neden Olur?

 • Glutatyon vücutta doğal olarak bulunmaktadır, ancak yaşla beraber azalmaktadır. Hastalıklar, vücuda giren toksinler de glutatyon seviyesinin azalmasına neden olmaktadır. Vücuttaki glutatyonun azalması, serbest radikal denilen atık maddelerin hücrelere zarar vermesine neden olmaktadır.
 • Modern yaşamın getirilerinden olan sağlıksız yaşam koşulları ve kötü beslenme, şehir hayatında maruz kaldığımız toksik maddeler ve soluduğumuz kimyasallar, yüksek kan şekeri, aşırı alkol tüketimi, obezite glutatyon eksikliğine neden olur.
 • Çevresel nedenler ile vücudumuzda toksin miktarının artmış olması nedeniyle glutatyon miktarı azalmaktadır. Çevresel faktörler ile vücudumuzda artan toksin miktarı vücutta bulunan glutatyon harcamasını da arttıracaktır. Artan bu ihtiyaç ile vücutta bulunan glutatyon miktarı yetersiz kalmaktadır.
 • Gündelik hayatımızda yaşamış olduğumuz aşırı kaygı, stres ve depresyon gibi birçok durum da glutatyon miktarını azaltmaktadır.
 • Gün içerisinde gerçekleştirdiğimiz aşırı egzersiz ve aşırı spor vücutta bulunan serbest radikal miktarını artıracağından dolayı glutatyon miktarını azaltmaktadır. Hafif yapılan spor ve egzersizler glutatyon seviyesini arttırmaktadır.
 • Glutatyon seviyesinin korunması ve artırılması için en önemli olan faktörlerden biri gece uykusudur. Geç saatte uyuma durumları glutatyon seviyesini azaltmaktadır.
 • Çok uzun süre cep telefonu kullanımı glutatyon seviyesini azaltmaktadır.
 • Gece bilgisayar ve tablet kullanmak, gece lambalarının ışığına maruz kalmak vücutta bulunan melatonin seviyesini düşürür. Bu düşüş ile birlikte glutatyon için çok önemli olan melatonin seviyesinin düşmesi ile birlikte glutatyon seviyesinde düşmektedir.

Glutatyon Eksikliğinin Belirtileri Nelerdir?

Glutatyonun eksikliği ile beraber kişide kronik yorgunluk belirtileri, cansız bir görüntüye sahip cilt görünümü, vücutta bulunan kas ve eklemlerde aşırı güç kaybı ve bağışıklık sistemindeki yavaşlamalar şeklinde belirtiler oluşturmaktadır.

Mevsim geçişlerinde bağışıklık sisteminde çökmeler yaşanmaktadır. Glutatyon bağışıklık sisteminde ki bu çökmelerin seviyesini azaltmaktadır.

Glutatyon Tedavisi Nasıl Yapılır?

Klinik ortamda, doktor gözetiminde ağrısız olarak damar yolundan serum seklinde uygulanır. Her seans yaklaşık 10 - 15 dakika sürmektedir. Uygulamadan sonra hasta sosyal yaşantısına kaldığı yerden devam edebilir.

Glutatyon ağız yolu ile alınmaz. Ağız yolu ile alındığı takdirde mide içerisinde etkisini yitirerek hiçbir fayda sağlamamaktadır.

Damar yolu ile vücuda verilen glutatyon direkt olarak kan ile dolaşıma katılarak vücutta bulunan serbest radikallerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Glutatyon Serumun İçeriği Nedir?

Glutatyon üç aminoasit birleşiminden oluşmaktadır.

Glutamin:

Protein sentezi gerçekleştiren aminoasittir. Kasta oluşan yıkımların engellenmesini sağlar. Hücresel yapıların korunmasını sağlamaktadır. Kas onarımı ve kas ağrıları gibi durumların azalmasını sağlar. Bu aminoasit özellikle spor yapan insanların kullanmış olduğu gıda takviyesi ürünler içerisinde sıkça bulunmaktadır.

Glisin:

Vücutta bulunan aminoasitler arasında en basit olan aminoasitlerden biridir. Merkezi sinir sistemi için en önemli olan aminoasitlerden biridir. Özellikle Sara hastalığında ortaya çıkan süreçlerin tamamında tedavi edici olarak kullanılmaktadır. Glisin aşırı alkol iç tüketimi gerçekleştiren insanlarda oluşan karaciğer hasarının engellemesini sağlamaktadır. Kreatin ve kolajen üretimine katkı sağlamaktadır.

Sistein:

Vücut içerisinde bulunan temel 20 aminoasitten biridir. Birçok besin de sıkça karşımıza çıkan bir aminoasit olan sistein beyaz ette, kırmızı ette, sarımsakta, yumurtada ve soğanda bulunmaktadır. Ayrıca sistein un işleme maddesi olarak da gıda sektöründe kullanılmaktadır.

Glutatyon Tedavisi Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Glutatyon tedavisinin kaç seans yapılacağı kişinin yaşına, vücut yapısına ve sağlık sorununa göre değişkenlik göstermektedir. Genellikle 6 seansta istenen sonuca ulaşılır. Glutatyon tedavisinin herhangi bir sağlık sorunu olmayanlara her yıl, haftada bir kez olmak üzere 6 seanslık (6 haftalık) kür şeklinde uygulanması tavsiye edilmektedir.

Glutatyon Tedavisi Uygulamasının Yan Etkisi Var Mı?

Glutatyon eksikliğinin giderilmesi için uygulanan tedavi sonrasında yan etki oluşumu veya riske rastlanmamıştır. Kanıtlanmış bir yan etkisi henüz bulunmamıştır.

Glutatyon Tedavisi Kimlere Uygulanmaz?

Vücutta yaşlanmayı önleyen en önemli antioksidanlardan biri olan glutatyon terapisini bazı hastalara uygulamıyoruz. Yeterli bilimsel veri olmadığı için hamilelik dönemi ve emzirme dönemlerinde olan hastalara uygulama yapmıyoruz. Aynı zamanda kemoterapi ve radyoterapi gören hastalarımıza uygulamıyoruz.

Glutatyon Tedavisi Faydaları Nelerdir?

Glutatyon serumu tedavisi yaşlılık belirtilerini azaltır ve bunun yanında vücudun hastalıklara yakalanma oranını da düşürür. Glutatyonun vücuda faydaları şu şekilde sıralanabilir;

 • Bağışıklığı güçlendirdiği için başta enfeksiyon (soğuk algınlığı, grip, covid-19 gibi) olmak üzere pek çok hastalığa karşı güçlü bir koruma sağlar.
 • Vücudu toksik maddelerden temizlediği ve hücre yenilenmesini artırdığı için kronik yorgunluğu alarak zindelik verir.
 • Kandaki nikotini temizleyerek sigaranın yan etkilerini azaltır.
 • Vücuttaki oksidatif stres azaltır.
 • Dolaşım sistemi hastalıklarının tedavisinde etkindir.
 • Nefesi açarak solunum yolu hastalıklarının tedavisini destekler. Astım hastalarının semptomlarının hafifletilmesine yardımcıdır.
 • Otizm tedavisinde etkin bir şekilde kullanılabilir.
 • Uyku apnesi rahatsızlığında kullanılmaktadır.
 • Başta sedef olmak üzere cilt hastalıklarının tedavisinde yardımcıdır.
 • Antioksidan özelliği sayesinde tümör oluşumuna ve kansere karşı koruma sağlar.
 • Yenilenmesini destekleyerek karaciğer hastalıklarının tedavisinde etkin rol oynar.
 • İnsülin direncinin, dolayısıyla şeker hastalığının tedavisini destekleyici bir uygulamadır.
 • Kadın ve erkek kısırlığında etkindir.
 • Alzheimer hastalığının tedavisine destek sağlar.
 • Katarakt, glokom gibi göz hastalıklarında olumlu etkileri vardır.
 • Parkinson hastalığının belirtilerini gözle görülür biçimde azaltır.
 • Detoks ve anti-aging özelliğiyle metabolizmayı gençleştirir.
 • Karaciğer yağlanması (alkole bağlı olmayan) sorununa karşı etkilidir.
 • İnflamasyonu yok ederek kas ve eklemleri güçlendirir; romatizmal hastalıkların tedavisini destekler.
 • Metabolizmayı hızlandırdığı için obezite tedavisini destekler, kilo vermeye yardımcı olur.
 • Alerjenlere karşı tedavide destekleyici bir uygulamadır.
 • Hücre yenilenmesini hızlandırarak cilt tonunu dengeler. Cildin yenilenmesini ve canlanmasını sağlar.

Kıbrıs Glutatyon Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Tedavi fiyatları kaç seans uygulanacağı ya da kaç doz alınacağı gibi etkenler sebebi ile değişkenlik gösterir. Bu sebeple fiyat için öncelikle doktorumuzla ön görüşme yapmalı ve bir plan çıkararak bu plan dâhilinde tedaviye başlamanız gerekmektedir.

Kıbrıs Glutatyon tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Somon DNA - Gençlik Aşısı

somon dna cyprus mediSomon DNA Nedir?

Günümüzde cilt yapısını güçlendirmek, yenilemek için birçok farklı tedavi yöntemi geliştirilmektedir. En etkili yöntemlerden biri somon DNA aşısıdır. Oldukça popüler olan Somon DNA tedavisi, saf hyalüronik asit ve somon balığı spermlerinden elde edilen polinükleotidlerin, ciltte hücre yenileme amacıyla kullanıldığı anti-aging yöntemlerindendir. Somon balığı DNA’sı en iyi antioksidanlardandır.

Yaygın olarak gençlik aşısı adıyla da bilinmektedir. Hızlı canlandırma ve gençleştirme etkisi sayesinde oldukça güvenilir ve etkili bir yöntem olarak yaygın olarak talep edilmektedir.

İçerisinde Somon balığının DNA’sı bulunmaktadır. Somon balığının DNA’sı insan DNA’sına en çok benzeyen DNA yapısını içermektedir. Bu nedenle insana enjekte edilen Somon DNA, kişinin DNA yapısına etki ederek kolajen yapımını çok kuvvetli bir şekilde uyarmakta ve genellikle 3-4 ay gibi bir süre içerisinde kişinin cildini daha sıkılaşarak daha dolgun hale geldiği görülmektedir. Kollajen kaybını azaltarak göz çevresi başta olmak üzere kırışıklıkları hafifletir. Her seansta cilt yapısını güçlendirir, elastikiyeti ve gerginliği arttırır, güneş ışınlarından kaynaklanan hasarı önler.

Somon DNA’sı yöntemi tek başına kullanılabileceği gibi PRP, botoks ve dolgu uygulamaları ile de kombine edilebilir.

Somon DNA’nın Cilde Faydaları Nelerdir?

Somon DNA tedavisi cilde sağladığı en önemli üç yararı bulunmaktadır.

 • Birinci önemli yararı cildi ekstra nemlendirme özelliğidir. Somon DNA’nın içerisinde yoğun miktarda hyalüronik asit bulundurur. Hyalüronik asit de cildin nemlendirilmesinde son derece yardımcıdır.
 • İkinci önemli yararı cildi daha canlı, aydınlık ve daha ışıltılı göstermesidir. Bunu da içindeki vitaminler, minareller, aminoasitler, proteinler, inorganik tuzlar gibi zenginleştirilmiş içeriğiyle sağlar.
 • Üçüncü önemli yararı kolajen yapımın uyarılmasıdır. Cilt sarkmalarında gözle görülür bir iyileşme olur.

Somon DNA Aşısı Nasıl Uygulanır?

Ağrısız bir uygulama olan Somon DNA aşısı için uygulama öncesi genel anesteziye ihtiyaç duyulmaz. Sadece uygulamaya başlamadan önce uygulama yapılacak alan antiseptik özellik taşıyan bir sıvı ile temizlenir ve bölge lokal anestezi kremi ile uyuşturulur. Sürülen krem sayesinde acı hissedilmez.

Somon DNA tedavisi ince botoks iğneleri ile cilt altına uygulanır. İşlem süresi yaklaşık 20-30 dakikadır. Etkisi aynı gün başlar ertesi günden itibaren cildi gençleştirip, sıkılaştırma gözle görülür hale gelir.

Somon DNA Uygulamasına Hangi Durumlarda İhtiyaç Duyulur?

Somon DNA gençlik aşısı, kadın, erkek, genç veya yaşlı fark etmeden tüm hastalara uygulanabilir. Her mevsim uygulama yapılabilmesi ve pratik bir yöntem olması sebebiyle cilt problemlerini gidermede oldukça yaygın uygulanan bir mezoterapi yöntemidir.

Somon DNA uygulamasına birçok durumda ihtiyaç duyulur. Bunlar genellikle;

 • Zamanla cilt üzerinde oluşan siyah nokta, sivilce izlerinin tedavisinde,

 • Kadınlarda menopoz döneminde değişen hormonlar yüzünden bozulan cilt yapısının düzeltilmesinde,

 • Düzensiz ilaç kullanımı veya bazı ilcaların yan etkisi sonucu oluşan cilt bozukluklarında,

 • Yoğun strese başlı olarak cildin canlılığını kaybetmesi durumlarında,

 • Hamilelik dönemi veya kilo verme sonrası ciltte oluşan çatlakların görünümünün azaltılmasında,

 • Yaşlanmaya bağlı olarak veya ağır işlerde çalışmaktan dolayı yıpranan ellerin görünümünün iyileştirilmesinde,

 • İç kol ve dizlerde görülen sarkmaların giderilmesinde,

 • Yerleşen Mimik çizgilerinin azaltılmasında,

 • Ciltte oluşan portakal görünümünün yok edilmesinde,

 • Çok kuru ciltlerde cilde nem vermesi amacıyla,

 • Yaşlanmaya bağlı ciltteki kırışıklıkların tedavisinde,

 • Kuruyan ve nem dengesini kaybeden ciltlerin ihtiyacı olan nemi sağlamak ve cilde nem, parlaklık, ışıltı vermede,

 • Akne skarlarının tedavisinde,

 • Göz altı morluklarının azaltılmasında ve göz altının aydınlatılmasında,

 • Boyun, dekolte ve el üstünde oluşan kırışıklıkların tedavisinde ve bu gölgelerin gençleştirme tedavilerinde,

 • Vücut çatlaklarının giderilmesinde Somon DNA uygulaması yapılır.

Ayrıca bu uygulama hücre yenileyici olduğundan dolayı somon balığının sütü, cildin sarkmasına da engel olmaktadır. Esneklik kaybını azaltarak göz çevresi başta olmak üzere kırışıklıkları hafifletir ve bir süre zaman sonra bu kırışıklıkları tamamen yok eder. Bu uygulama klinik olarak ispatlanmıştır ve son derece etkili protokoldür.

Somon DNA uygulaması, ciltte oluşan radyasyon hasarlarını engelleyerek, pürüzsüz sağlıklı ve daha ışıltılı bir cilde kavuşturur.

Somon DNA Kimlere Uygulanmaz?

Somon DNA gençlik aşısı genellikle herkese uygulanabilen bir cilt gençleştirme yöntemidir. Fakat yine de bazı durumlarda Somon DNA Aşısı uygulanmamalıdır. Bu durumları kısaca aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür;

 • Diyabet hastaları,

 • Damar tıkanıklığı ve felç geçmişi olan,

 • Kan pıhtılaşma bozukluğu olan,

 • Kalp hastalığı olan

 • Hamile ve emziren kadınlara uygulanması tavsiye edilmemektedir.

Somon DNA Hangi Bölgelere Uygulanır?

Cildin neme ihtiyaç duyduğu her bölgeye yapılabilse de genellikle alın, yüz, göz çevresi, boyun, ellere ve dekolte bölgelerine uyguluyoruz. Göz çevresine ışıltı kazandırıp kırışıklık gidererek yaşlanma etkilerini önemli ölçüde giderir.

Somon DNA Hangi Mevsimde Uygulanır?

Her mevsimde ve her cilt tipine uygulanabilir. Özellikle yaz öncesinde uygulanırsa güneş ışınlarına karşı cildin daha iyi korunmasını sağlar.

Somon DNA Uygulaması Ne Sıklıkla ve Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Somon DNA tedavisi süresi ve uygulanacak seans sayısı hekiminizin yaptığı cilt analizinize göre belirlenir.

Somon DNA işlemleri 4-5 seans olmak üzere, genellikle 14 günde 1 uygulanması gerekir. Seans sayısı ve aralığı cildin durumuna, hastanın yaşına ve uygulama amacına göre değişebilir. İleri yaşlarda ve yıpranmış ciltlerde daha uzun seanslar uygulanabilir. Her uygulama sonrası cildinizdeki değişimi ve canlılığı hissedeceksiniz.

Somon DNA Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Somon DNA tedavisi, etkisini 3-4 seanstan sonra gösterir. Tedavi bittikten sonra aslında ciltteki iyileşme kollajen yapımın artışı aylar içerisinde devam etmektedir. Bu 4-5 seans tamamlandıktan sonra 1 sene sonrasında bir seans ya da 6 ayda 1 seans gibi işlemi tekrarlamak etki süresini artırmada önemlidir

Somon DNA Uygulaması Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Uygulama tarihinden bir hafta öncesinde;

 1. Kan sulandırıcı ilaçların bırakılması,

 2. Alkol tüketilmemesi,

 3. Kese işlemi veya peeling gibi cildi soyacak ve hassaslaştıracak uygulamamalar yapılmamalı,

 4. İçeriğinde glikolik asit bulunan kremler kullanılmamalı,

 5. Uygulama yapılacak bölge güneşten korunmalı ve güneş koruyucu kullanılmalı,

 6. Son olarak da uygulama günü makyaj yapılmamalıdır.

Somon DNA Uygulaması Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Gençlik DNA aşısının insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Ayrıca yapılan çalışmalar sonucunda alerji riski taşımadığı kanıtlanmıştır. Ancak enjeksiyon işlemi sonrasında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

 1. Uygulama sonrasında kan sulandırıcı ilaçlar kullanılmamalıdır.

 2. Uygulama sonrası cildi güneş ışınlarından korumak da oldukça önemlidir. Mutlaka güvenilir bir güneş koruyucu ile dışarı çıkılmalıdır.

 3. Tıpkı uygulama öncesi dikkat edildiği gibi sonrasında da bir süre cildi soyacak işlemlerden kaçınılmalıdır.

 4. Özellikle ilk 24 saatboyunca Herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmaması açısından uygulama yapılan alanın fiziksel temastan ve su ile temasından kaçınılması oldukça önemlidir.

 5. İlk 24 saat spor yapılmamalıdır.

 6. Hyalüronik asidin ömrünün daha uzun olması için genel olarak aşırı sıcak banyo yapılmamalı, hamam, sauna solaryuma girilmemeli, aşırı sıcaktan uzak durulmalıdır.

 7. Varsa içki ve sigara gibi alışkanlıklar bırakılmalı veya en aza indirgenmelidir.

 8. Uygulama sonrası buz uygulamak oluşabilecek kızarma-morarma şikâyetlerini azaltacağından faydalıdır.

 9. Bol su içilmelidir.

Somon DNA Uygulamasının  (Gençlik Aşısının) Yan Etkileri Nelerdir?

Sağlık açısından herhangi bir risk taşımayan bu uygulamanın ciddi yan bir etkisi de bulunmamaktadır.

Uygulama sonrası herhangi bir iz veya belirti göstermemesi sayesinde tedaviye devam ederken günlük hayata ara vermenize de gerek kalmaz. Ancak hassas ciltler için bazı durumlarda küçük kızarıklıklar, kaşınma, yanma, ödem ve iğne ucuna bağlı olarak morluklar oluşabilir. Bu durum ciddi bir sorun teşkil etmemekle beraber yarım gün gibi kısa bir sürede kızarıklıklar ve morluklar kaybolur.

Kıbrıs Somon DNA Fiyatları Nedir?

Somon DNA uygulamasının fiyatı cilt problemlerine göre ve seanslarına göre değişim göstermektedir. Kıbrıs Somon DNA uygulaması fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Cilt PRP

cilt prp nedirPRP Nedir?

PRP (Platelet Rich Plasma) kişiden alınan bir tüp kanın santrifüj işleminden sonra platelet denilen kanın pıhtılaştırıcı hücrelerinin ayrıştırılıp konsantre bir şekilde plazma içinde elde edilmesidir.

Plateletler vücudumuzdaki hasar görmüş dokuların onarımı ve de hızla iyileşmesini sağlamak için “büyüme faktörlerini” yapısında bulunduran kan bileşenleridir. Dokularımızda bir hasar oluştuğu anda kanımızdaki plateletler bu bölgede toplanarak hızlı bir onarım sürecine girerler, PRP uygulamanın temel amacı ise bu hedef dokuya kan dolaşımı ile taşınabilecek olandan çok daha fazla sayıda plateleti sağlayabilmektir. Bu sayede hasarlı dokunun onarımı daha hızlı ve daha iyi bir şekilde olur. Çünkü bu yöntem ile elde edilen plateletlerin yoğunluğu kandakinden 2 ila 4 kat fazladır.

Vücudun Hangi Bölgelerine PRP Uygulanabilir?

PRP en fazla yüz, boyun ve saçlı bölgeye uygulanır. Ayrıca dekolte bölgesi, eller, bacak içleri ve kollar gibi diğer vücut bölümlerine de uygulanabilir.

Deriyi gençleştirici etkisi PRP uygulamasının hemen ardından parlak ve canlı bir görünümle belirgin hale gelir.

Cilt PRP Tedavisi Nasıl Yapılır?

PRP özel tüplere alınan kanın santrüfüj ile ayrıştırılmasından elde edilir. Bu elde edilen plateletten zengin plazma içeriği kişinin cildine enjekte edilir. İşlem öncesi ağrı olmaması için lokal anestetik krem uygulaması yapılarak hasta konforu sağlanır. İşlem 15 - 20 dk sürer.

Cilt PRP Tedavisi Kaç Seans Önerilir?

Bir kür PRP 2 hafta aralarla uygulanan 4 seans ile tamamlanır. Daha sonra 6 ayda bir tek doz tekrarı önerilir. Tam etki bir kür tamamlandıktan sonra görülür. Cilt daha ışıltılı, daha canlı ve daha genç gözükür. İlk seanstan sonra elde edilen sağlıklı ve canlı görünüm bir süre sonra azalabilir. Bu nedenle ard arda uygulamalar yaptırılması ve gençleştirici etkinin depolanması gereklidir.

Elde Edilen Sonuçlar Ne Kadar Kalıcıdır?

Bir kür ile elde edilen ciltteki düzelme bir yıl kadar kalıcıdır. Her yıl bir kürün tekrarlanması ciltteki iyileşmenin devamlılığı açısından oldukça faydalıdır.

PRP Tedavisinin Yan Etkisi Var Mı?

Hastanın kendi kanından elde edildiği için alerjen değildir. Yan etkisi yoktur. Uzmanlar tarafından yapılması önem taşır. Uygulama öncesi cilt analizinin iyi yapılması, kanın iyi analiz edilmesi ve trombositlerin nitelikli, steril ve uygun şekilde hazırlanması önemlidir.  Uygulama sonrasında hafif kızarıklık oluşmasın normaldir. İşlem sonrası uygulama yapılan bölgenin o gün yıkanmaması ve güneşten korunması tavsiye edilir.

PRP Kimlere Yapılamaz?

Hamileler, emziren anneler, kan sulandırıcı ilaç kullanan kişilerde, kollejen doku hastalıklarında ve kronik enfeksiyon hastalarında PRP uygulaması yapılamaz.

PRP Tedavisinin Fayda ve Avantajları Nelerdir?

Bedende hâlihazırda bulunan onarım ve yenileme hücrelerinin, çoğaltılarak, vücutta ihtiyaç olan bölgeye transfer edilmesi nedeniyle doğaldır. Kişinin kendi hücrelerinden elde edildiği için alerjik reaksiyonlara neden olmaz. Doku hasarlarının onarımı sağlar. Uygulandığı alana esneklik ve parlaklık kazandırır. Kollajen üretimini artırır ve uzun süreli etkiye sahiptir.

PRP işlemi ile ilgili merak ettiğiniz konuları Cyprus Medi uzman ekibine sorabilir, sorunuzla ilgili öneriler isteyebilirsiniz. Bize ulaşmak için web sitemizde yer alan iletişim formunu kullanabilir ya da (+90) 392 365 55 56  numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Paris Işıltısı

paris isiltisiParis Işıltısı (NCTF 135) Nedir?

Paris ışıltısı, anti-aging yani yaşlanma karşıtı tedaviler içerisinde yer alan yüze gençlik ışıltısı kazandırmaya yardımcı, ameliyat gerektirmeyen güçlü bir mezoterapi tedavi yöntemidir.

Cilt gençleştirme günümüz ihtiyaçlarının neredeyse ilk sırasına yer almaktadır. Cildimiz uyku saatlerinin düzenli olmaması, yorgunluk, yaşam koşuşturması içindeki stres, mevsim farklılıkları, yaş, güneş ışınlarının zararlı etkileri, sigara, yeteri kadar su tüketmemek ve sağlıklı beslenememekten kaynaklı sebeplerden dolayı ışıltısını zamanla kaybeder.

Kış aylarında soğuk havanın yıpratıcı etkilerinden, yaz aylarında güneşin zararlı etkilerinden kaynaklı cildimizde oluşan ince kırışıklıklarla mücadele etmek gerekir. Paris Işıltısı, Canlı, parlak, sıkı bir cilt için ülkemizdeki en iyi anti-aging uygulamalarından bir tanesidir.

Paris Işıltısının İçeriğinde Neler Var?

Yeni bir hücre yenileme tedavisi olan Paris ışıltısı enjeksiyonunun içinde hyaluronik asit ile birlikte 59 adet canlandırıcı içerik bulunur.

Pürüzsüz ve güzel bir cilde sahip olmak için vazgeçilmez besinleri içeriğinde barındırır. Cildi nemlendirmesi için hyaluronik asit, kolajen sentezini uyarıp serbest radikalleri nötralize etmesi için 12 adet vitamin, protein / elastin / kolajen üretimine yardımcı olması 24 adet amino asit, metabolik reaksiyonları uyarması için 6 adet koenzim ile 5 adet nükleik asit, hücre metabolizmasından dengeyi sağlaması 6 adet mineral, aşırı serbest radikallere karşı savaşması için glutation, polisorbat 80, glukuronik asit, glukuronik asit lakton, glukozamin, dekstroz anhidroz bileşenlerine sahiptir.

Profesyonel bir merkezde bu uygulamanın yapılması temiz ve kusursuz bir cilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Zengin içeriği sayesinde uygulandığı bölgeye ışıltı katar. Genç ve sağlıklı bir cilt görünümü paris ışıltısı tedavisi ile hayal olmaktan çıkacaktır.

Parıs Işıltısı Kimlere Uygulanır?

Cildinde kırışıklıklar oluşan, elastikiyet kaybı başlayan, kuruluk, cansızlık ve matlık yaşayan kişiler için uygundur. Paris ışıltısı özellikle yaşlanma, yer çekimi, ultraviyole hasarlarını önlemek için uygulanan etkili bir tedavi şeklidir. Hem kadın hem de erkekler bu işlemden yararlanabilirler.

Paris Işıltısı Hangi Bölgelere Uygulanır?

Paris Işıltısı uygulaması; yüz, kol, boyun, dekolte ve gözaltı gibi yaşlanma etkisinin görüldüğü bölgelere rahatlıkla uygulanabilmektedir. Cilde ihtiyacı olan elastikiyeti ve kolajeni geri kazandırmak için gerekli mineral ve vitamin desteğini sağlar. Her yaşta, her mevsimde ve tüm cilt tiplerinde uygulanabilir.

Parıs Işıltısı Nasıl Uygulanır?

Hazırlanan özel içerik, tedavi için seçilen bölgelere uygulanır. Uygulamanın sonuçları enjeksiyondan hemen sonra başlayarak birkaç gün içinde tam olarak ortaya çıkar.

Kişileri günlük yaşamından alıkoyma­dan, mesai arasında bile rahatlıkla yapılabilen bir işlemdir. Paris Işıltısı uygulama sonrasında morluk ve ödem endişesini ortadan kaldıran nanosoft özelliği sayesinde işlemi konforlu hale getirmiştir. Uygulama mutlaka doktor kontrolünde yapılmalıdır.

Parıs Işıltısı Nasıl Etki Eder?

Paris ışıltısı 5 seanstan sonra kanıtlanmış sonuçlar sağlar. Vakaların %88’inin cildinde %144 oranında ışıltı gözlemlendi. %83’ünde ise %132 oranında hidrasyon, %52 oranında homojinite, %33 oranında kırışık azalması, %59 oranında ise gözeneklerde küçülme görülmüştür.

Tek uygulamada bile cilde aydınlık ve canlılık vererek göz kamaştırıcı bir parlaklık sağlayan ve adını da bu ışıltı­dan alan yeni formül, hücresel anlamda yaşlanma etkileriyle savaşmak için de son derece etkili bir tedavi yöntemidir.

Paris Işıltısının uygulama aralıkları; 15 günde 1 şeklinde 3 seans, sonrasında 1 ay arayla 2 seanslık bir prosedür ile cilt kalitesinin arttırdığı, yaşlanma belirtisi olan kırışıklıkların azaldığı görülmüştür.

 1. Aşama BAŞLATMA
 2. Aşama ONARIM
 3. Aşama ise STABİLİZE etmeyi hedefler.

Olumlu etkinin devamı için 6 ayda 1, koruyucu seanslar önermekteyiz.

Cildin dayanıklılığını ve canlılığını arttıran bu uygula­ma, ciltteki ince kırışıklıkları onarıp etkisini yaklaşık iki gün içinde gösterir.

Kıbrıs Paris Işıltısı Fiyatları Nedir?

Paris ışıltısı fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

DOLGU UYGULAMALARI

Alın Dolgusu

ALIN DOLGUSU

Yaşlanma ile birlikte cildimizde de bazı değişiklikler meydana gelir. Özelliklede yüz bölgesinde cilt elastikiyetini kaybeder...

Boyun Dolgusu

BOYUN DOLGUSU

Yıllar ilerledikçe, boyun en ince deriye sahip bölgelerden olması nedeniyle erken deforme olmakta, çökmeler ve kırışıklıklar oluşmaya başlamaktadır.

BURUN DOLGUSU

BURUN DOLGUSU

Ameliyatsız burun estetiği olarak da bilinen bu yöntem, cerrahi müdahale uygulamadan burunda şekli değişikliği sağlar...

ÇENE DOLGUSU

ÇENE DOLGUSU

Yüz hatlarını daha orantılı gösteren ve kişiye daha çekici bir ifade kazandıran jawline çene dolgusu son yılların en trend ve en popüler..

DUDAK DOLGUSU

DUDAK DOLGUSU

Özellikle kadınlar arasında dudakların ve elmacık kemiklerinin daha dolgun ya da belirgin olması oldukça popüler olmuştur...

KAŞ DOLGUSU

KAŞ DOLGUSU

Kaş dolgusu, zamanın etkilerine bağlı olarak konumunda ve formunda değişiklik gösteren kaşların, yeniden form kazanması için uygulanır.

GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU

GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU

Göz çevresi ve özellikle gözaltı bölgesi son derece ince ve hassas bir yapıya sahiptir. Otuzlu yaşlardan sonra kadın ve erkeklerin...

YANAK DOLGUSU

YANAK DOLGUSU

Yüz bölgesinde yanakların dolgun olması, daha estetik ve daha çekici bir görünüm sağlar. Zayıf ve çökük yanakların ise kişiyi...

Yurtdışından Gelen Hastalarımız İçin Ayrıcalıklı Hizmetlerimiz

SİZ YOLU DERT ETMEYİN BİZ HERŞEYİ PLANLADIK!

 

Havalimanı Transferi

havalimani transfer

Havalimanından karşılama ve gerekli ara transferler VIP araçlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Otel Rezervasyonu

otel rezervasyon

Yurtdışından Kıbrıs’a gelen hastalarımızın konforu için anlaşmalı en iyi otellerimizde konaklatıyoruz.

 

Uçuş Planlaması

ucak rezervasyon

Uçuş planınız size uygun gün ve saatlerde sekterimiz tarafından organize edilmektedir.

Tercümanlık Hizmeti

ucak rezervasyon

Hastalarımızı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda gerek gezmeleri için gerekse operasyon sürecinde kendilerini iyi ifade edebilmeleri için her dilde tercümanımız mevcuttur.

Bize Ulaşın

CyprusMedi Medikal Estetik Merkezi - GAZİMAĞUSA

Adres: Mustafa Kemal Bulvarı, New Life Apt. (Yaşam Hastanesi Yanı) Kat:2, 01960 Gazimağusa

+90 (392) 365 55 56

+90 (533) 831 10 30

Email: [email protected]

 

CyprusMedi Medikal Estetik ve Saç Ekim Merkezi - LEFKOŞA

Adres: Nazım Hikmet Cad. Aydemet Mah. Blok No:44 Kat:1, Lefkoşa / Metehan - Omag Intense

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 09:00 - 19:30

Cumartesi: 09:00 - 19:30

Pazar: Kapalı

Bizi Takip edin

Facebook

Instagram