Paris Işıltısı

paris isiltisiParis Işıltısı (NCTF 135) Nedir?

Paris ışıltısı, anti-aging yani yaşlanma karşıtı tedaviler içerisinde yer alan yüze gençlik ışıltısı kazandırmaya yardımcı, ameliyat gerektirmeyen güçlü bir mezoterapi tedavi yöntemidir.

Cilt gençleştirme günümüz ihtiyaçlarının neredeyse ilk sırasına yer almaktadır. Cildimiz uyku saatlerinin düzenli olmaması, yorgunluk, yaşam koşuşturması içindeki stres, mevsim farklılıkları, yaş, güneş ışınlarının zararlı etkileri, sigara, yeteri kadar su tüketmemek ve sağlıklı beslenememekten kaynaklı sebeplerden dolayı ışıltısını zamanla kaybeder.

Kış aylarında soğuk havanın yıpratıcı etkilerinden, yaz aylarında güneşin zararlı etkilerinden kaynaklı cildimizde oluşan ince kırışıklıklarla mücadele etmek gerekir. Paris Işıltısı, Canlı, parlak, sıkı bir cilt için ülkemizdeki en iyi anti-aging uygulamalarından bir tanesidir.

Paris Işıltısının İçeriğinde Neler Var?

Yeni bir hücre yenileme tedavisi olan Paris ışıltısı enjeksiyonunun içinde hyaluronik asit ile birlikte 59 adet canlandırıcı içerik bulunur.

Pürüzsüz ve güzel bir cilde sahip olmak için vazgeçilmez besinleri içeriğinde barındırır. Cildi nemlendirmesi için hyaluronik asit, kolajen sentezini uyarıp serbest radikalleri nötralize etmesi için 12 adet vitamin, protein / elastin / kolajen üretimine yardımcı olması 24 adet amino asit, metabolik reaksiyonları uyarması için 6 adet koenzim ile 5 adet nükleik asit, hücre metabolizmasından dengeyi sağlaması 6 adet mineral, aşırı serbest radikallere karşı savaşması için glutation, polisorbat 80, glukuronik asit, glukuronik asit lakton, glukozamin, dekstroz anhidroz bileşenlerine sahiptir.

Profesyonel bir merkezde bu uygulamanın yapılması temiz ve kusursuz bir cilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Zengin içeriği sayesinde uygulandığı bölgeye ışıltı katar. Genç ve sağlıklı bir cilt görünümü paris ışıltısı tedavisi ile hayal olmaktan çıkacaktır.

Parıs Işıltısı Kimlere Uygulanır?

Cildinde kırışıklıklar oluşan, elastikiyet kaybı başlayan, kuruluk, cansızlık ve matlık yaşayan kişiler için uygundur. Paris ışıltısı özellikle yaşlanma, yer çekimi, ultraviyole hasarlarını önlemek için uygulanan etkili bir tedavi şeklidir. Hem kadın hem de erkekler bu işlemden yararlanabilirler.

Paris Işıltısı Hangi Bölgelere Uygulanır?

Paris Işıltısı uygulaması; yüz, kol, boyun, dekolte ve gözaltı gibi yaşlanma etkisinin görüldüğü bölgelere rahatlıkla uygulanabilmektedir. Cilde ihtiyacı olan elastikiyeti ve kolajeni geri kazandırmak için gerekli mineral ve vitamin desteğini sağlar. Her yaşta, her mevsimde ve tüm cilt tiplerinde uygulanabilir.

Parıs Işıltısı Nasıl Uygulanır?

Hazırlanan özel içerik, tedavi için seçilen bölgelere uygulanır. Uygulamanın sonuçları enjeksiyondan hemen sonra başlayarak birkaç gün içinde tam olarak ortaya çıkar.

Kişileri günlük yaşamından alıkoyma­dan, mesai arasında bile rahatlıkla yapılabilen bir işlemdir. Paris Işıltısı uygulama sonrasında morluk ve ödem endişesini ortadan kaldıran nanosoft özelliği sayesinde işlemi konforlu hale getirmiştir. Uygulama mutlaka doktor kontrolünde yapılmalıdır.

Parıs Işıltısı Nasıl Etki Eder?

Paris ışıltısı 5 seanstan sonra kanıtlanmış sonuçlar sağlar. Vakaların %88’inin cildinde %144 oranında ışıltı gözlemlendi. %83’ünde ise %132 oranında hidrasyon, %52 oranında homojinite, %33 oranında kırışık azalması, %59 oranında ise gözeneklerde küçülme görülmüştür.

Tek uygulamada bile cilde aydınlık ve canlılık vererek göz kamaştırıcı bir parlaklık sağlayan ve adını da bu ışıltı­dan alan yeni formül, hücresel anlamda yaşlanma etkileriyle savaşmak için de son derece etkili bir tedavi yöntemidir.

Paris Işıltısının uygulama aralıkları; 15 günde 1 şeklinde 3 seans, sonrasında 1 ay arayla 2 seanslık bir prosedür ile cilt kalitesinin arttırdığı, yaşlanma belirtisi olan kırışıklıkların azaldığı görülmüştür.

  1. Aşama BAŞLATMA
  2. Aşama ONARIM
  3. Aşama ise STABİLİZE etmeyi hedefler.

Olumlu etkinin devamı için 6 ayda 1, koruyucu seanslar önermekteyiz.

Cildin dayanıklılığını ve canlılığını arttıran bu uygula­ma, ciltteki ince kırışıklıkları onarıp etkisini yaklaşık iki gün içinde gösterir.

Kıbrıs Paris Işıltısı Fiyatları Nedir?

Paris ışıltısı fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

CyprusMedi Medikal Estetik Merkezi - GAZİMAĞUSA

Adres: Mustafa Kemal Bulvarı, New Life Apt. (Yaşam Hastanesi Yanı) Kat:2, 01960 Gazimağusa

+90 (392) 365 55 56

+90 (533) 831 10 30

Email: [email protected]

 

CyprusMedi Medikal Estetik ve Saç Ekim Merkezi - LEFKOŞA

Adres: Nazım Hikmet Cad. Aydemet Mah. Blok No:44 Kat:1, Lefkoşa / Metehan - Omag Intense

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 09:00 - 19:30

Cumartesi: 09:00 - 19:30

Pazar: Kapalı

Bizi Takip edin

Facebook

Instagram