Altın İğne (Endymed)

endymedENDYMED Nedir?

ENDYMED™, cilt yüzeyinin derinliklerine nüfuz etmek için radyo frekans teknolojisini kullanan devrim niteliğinde yeni bir cilt tedavisidir. ENDYMED, güçlü Cilt Sıkılaştırma, Şekillendirme (STC) ve Cilt Yenileme (FSR) için yeni kollajen üretimini doğal olarak uyaran cerrahi olmayan bir işlemdir.

ENDYMED'i dünyanın en popüler cilt gençleştirme cihazı yapan özelliği diğer yüz germe tedavilerine göre daha az girişimsel ve ağrısız olmasıdır. Cihaz cildinizin içten dışa daha genç görünmesini sağlıyor.

CyprusMedi Clinic olarak, size son derece gelişmiş, FDA onaylı 3DEEP® ENDYMED tedavileri sunmaktan gurur duyuyoruz. 3DEEP radyofrekans teknolojisi, derin cilt katmanlarını kademeli olarak ısıtarak kolajen üretimini ve yeniden şekillenmesini tetikleyerek çalışır. Bu, cildinizin görünümünde gözle görülür değişiklikler için cildinizin tedavi edilen bölgelerinin kaldırılmasına, şekillendirilmesine ve onarılmasına yol açar.

amliyetsiz yuz germeENDYMED'in Kullanım Alanları Nelerdir?

Vücut sıkılaştırma ve şekillendirme, aktif akne ve izini azaltma, travmatik yara ve çatlakları azaltma, fraksiyonel cilt yenileme, derin kırışıklık azaltma ve cilt dokusu iyileştirmelerinde üstün sonuçlar sağlar.

ENDYMED (Altın İğne) Uygulaması Kaç Seans Yapılır?

Kişiden kişiye değişmekle birlikte genellikle bir ay aralıklarla 3 seanslık bir uygulama yeterlidir. Kadın, erkek farkı gözetmeksizin her mevsimde uygulama yapılır. Kırışıklık tedavisinde mezoterapi ile kombine tedavi şeklinde uygulanabilir.

İşlem Süresi ne Kadardır?

İşlem süreleri uygulama bölgesine göre değişiklik gösterir. Altın iğne 30 dk, İfine 15-20 dk, karın bölgesi ortalama 20-30 dk sürmektedir.

ENDYMED'in Fiyatı Nedir?

Tedavi fiyatları uygulama bölgesine ve kaç seans uygulanacağına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu nedenle doktorumuz ile ücretiz ön görüşme yaparak bir tedavi planı çıkarmanız faydalı olacaktır.  

ENDYMED'in fiyat bilgisini almak için merkezimizi hemen arayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

CyprusMedi Medikal Estetik Merkezi - GAZİMAĞUSA

Adres: Mustafa Kemal Bulvarı, New Life Apt. (Yaşam Hastanesi Yanı) Kat:2, 01960 Gazimağusa

+90 (392) 365 55 56

+90 (533) 831 10 30

Email: [email protected]

 

CyprusMedi Medikal Estetik ve Saç Ekim Merkezi - LEFKOŞA

Adres: Nazım Hikmet Cad. Aydemet Mah. Blok No:44 Kat:1, Lefkoşa / Metehan - Omag Intense

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 09:00 - 19:30

Cumartesi: 09:00 - 19:30

Pazar: Kapalı

Bizi Takip edin

Facebook

Instagram