Hakkımızda

hakkımızda

Merkezimiz ilk olarak 2008 yılında Light Life Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak kilo verme, kilo alma, hamilelik ve emziklilik döneminde beslenme, çocukluk ve adölesan (genç) döneminde beslenme, hastalıklarda beslenme, sporcu beslenmesi, obezite cerrahisi sonrası beslenme, kurum diyetisyenliği, yeme davranış bozukluğunda beslenme ve davranış tedavisi üzerine hizmet vermek üzere Dyt. Zaliha Kiraz öncülüğünde kurulmuştur. Zamanla büyümeye başlayan organizasyonumuz Medikal Estetik ve Saç Ekimi hizmetlerini bünyesine katarak hizmet kapsamını genişletmiştir.

Dyt. Zaliha Kiraz, kliniğinde uzman kadrosu ile yerli ve yabancı hastalarına güzel bir Kıbrıs deneyimi yaşatırken, tedavi süreçlerinde mutlu ve sorunsuz tedavi felsefesini benimsemiştir.

Merkezimizde Güzellik Var!

Son teknoloji cihazları ve uzman kadrosu ile uluslararası standartlarda hasta kabulü sağlayan CyprusMedi ailesi olarak saç tedavileri başta olmak üzere, medikal estetik, sağlıklı beslenme ve diyet alanlarında kaliteyi ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Amacımız

Hastalarımızın ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit edip, uygun tedavi yöntemini belirleyerek kaliteli sonuçlar almalarını sağlamak, beklentilerini tam olarak karşılamak ve yaşam kalitelerini arttırmaktır.

Vizyonumuz

Son trend ve kaliteli medikal estetik uygulamaları ve saç ekimi hizmetlerini güvenilir bir şekilde topluma ulaştırmak, yurtdışından gelen hastalar ile Kıbrıs’ta sağlık turizmine farklı bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyoruz.

Ekibimizle Tanışın

Op. Raşit Bedevi
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

Dr. Asiye Biryıldırım
Medikal Estetik Uzmanı

Dyt. Zaliha Kiraz
Beslenme ve Diyet Uzmanı – Bariatrik Diyetisyen

Bize Ulaşın

CyprusMedi Medikal Estetik Merkezi - GAZİMAĞUSA

Adres: Mustafa Kemal Bulvarı, New Life Apt. (Yaşam Hastanesi Yanı) Kat:2, 01960 Gazimağusa

+90 (392) 365 55 56

+90 (533) 831 10 30

Email: [email protected]

 

CyprusMedi Medikal Estetik ve Saç Ekim Merkezi - LEFKOŞA

Adres: Nazım Hikmet Cad. Aydemet Mah. Blok No:44 Kat:1, Lefkoşa / Metehan - Omag Intense

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 09:00 - 19:30

Cumartesi: 09:00 - 19:30

Pazar: Kapalı

Bizi Takip edin

Facebook

Instagram