Safir Saç Ekimi

safir fue sac ekimiSaç Ekiminde Mücevher Etkisi. Kusursuz bir saç ekimi hayal edenlerin tercihi Safir FUE, en iyi saç ekimi sonuçlarını elde etmemizi sağlar.

Safir FUE Saç Ekimi Nedir?

Safir FUE saç ekimi günümüzde, bu alanda dünya üzerinde en sık tercih edilen yöntem olan FUE saç ekimi tekniğinin kanal açma aşamasının, oldukça kıymetli bir mücevher olan safirden üretilmiş uçlarla gerçekleştirilmesidir. Safir FUE tekniği, saç ekiminde ulaşmak istediğimiz mükemmelliğe en çok yaklaşan saç ekimi yöntemidir.

Safir FUE Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Safir FUE saç ekimi tekniğinde saç kökleri yine FUE tekniği kullanılarak toplanır. Ancak saç ekiminin yapılacağı bölgeye kanallar FUE yöntemindeki gibi çelikle değil, kalem formundaki safir uçlu bıçaklarla açılır. Safir uçlar ekimin yapılacağı bölgede çelikten çok daha küçük, pürüzsüz ve sık mikro kanallar açılmasını sağlar. Kanalların mikro düzeyde açılması, doku deformasyonunu en aza indirerek kabuklanmayı azaltır. Böylece uygulama sonrasında saç derisi hızlıca iyileşir ve gözle görülür hiçbir iz kalmaz. Safir FUE saç ekimi ile açılan bu mikro kanallar ayrıca, saç köklerinin sık ve doğal çıkış yönüne uygun bir şekilde ekilmesine imkân tanır. Bu teknik sayesinde saç kaybı yaşayanlar, kendi saçlarından ayırt edilemeyecek doğallıkta saçlara sahip olurlar.

safir fue sac ekimi2

Safir FUE Saç Ekiminin Avantajları Nelerdir?

  • Safir FUE saç ekiminde kullanılan güncel teknoloji ürünü safir uçlar, çelik uçlardan daha estetik ve sağlıklı sonuçlar alınmasını sağlıyor. Safir uçlu kalemle açılan kanallar çok daha küçük ve pürüzsüz olduğu için bu yöntemde, diğer saç ekimi tekniklerine kıyasla daha az doku tahribatı yaşanıyor. Özellikle yara izinin kalması önlenerek, 2 kat daha hızlı iyileşme yaşanıyor. Böylelikle uygulama sonrasında yaralar hızlıca iyileşiyor ve iz kalmıyor.
  • Çok ince safir uçlu kalem, kanalların, saç köklerinin boyutuna ve açısına uygun bir şekilde açılmasına imkân veriyor. Böylelikle saç kökleri kanalların içine doğal bir açıyla yerleştirilebiliyor. Bu ise hem ekilen saçların saç derisine daha güçlü tutunmasını hem de oldukça doğal bir görüntü elde edilmesini sağlıyor.
  • Safir FUE yönteminde kullanılan safir uçlu kalem, saç kökü boyutunda mikro kanallar açılmasını sağlıyor. Bu ise saç ekiminin yapılacağı bölgeye daha sık aralıklarla kanal açılabilmesi ve köklerin birbirine daha yakın ekilebilmesine olanak tanıyor. Safir FUE yönteminde saç köklerinin sık ekilmesiyle diğer tekniklere kıyasla çok daha doğal ve dolgun bir görünüm elde ediliyor.
  • Özenli bir çalışma sonrası safir uç tekniğinin de yardımıyla oldukça doğal bir görüntü kazanan kişinin saç ektirdiği asla anlaşılmıyor.

Kıbrıs Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları Nedir?

Safir FUE saç ekimi son teknoloji kullanılarak yapılan bir işlemdir. Safir uç kullanımı saç ekiminin sonucunu ve hastanın iyileşme sürecini pozitif yönde etkiler. Bu yöntem diğer saç ekim işlemlerine göre daha pahalıdır.

Kıbrıs’ta CyprusMedi Saç Ekimi Merkezinin güncel teknolojiyi kullanarak titizlikle uyguladığı Safir FUE Saç Ekimi Tekniği hakkında detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin.

Bize Ulaşın

CYPRUS MEDICAL AESTHETIC & HAIR CLINIC

Mustafa Kemal Bulvarı. New Life Apt. (Yaşam Hastanesi Yanı) Kat:2, 01960 Gazimağusa - Kıbrıs

+90 (392) 365 55 56

+90 (533) 831 10 30

Email: info@cyprusmedi.com

Yol Tarifi

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 09:00 - 19:30

Cumartesi: 09:00 - 19:30

Pazar: Kapalı

Bizi Takip edin

Facebook

Instagram